AC Türkiye Webinar: Sistemik Takım Koçluğu
Tell a Friend About This EventTell a Friend
AC Türkiye Webinar: Sistemik Takım Koçluğu

15/10/2019
When: 15 Ekim 2019
19:30- 21:30 (IST)
Where: Online Webinar
Turkey
Presenter: Gökçe Pınar, AC Akredite Koç Süpervizörü, AC İletişim Başkanı
Contact: Simla Altunbay


Online registration is closed.
« Go to Upcoming Event List  


Ne zaman  15 Ekim 2019 – 19:30 – 21:30 IST
Nerede  ONLINE WEBINAR
İletişim  Simla Altunbay
   turkeycoordinator@associationforcoaching.com
Konuşmacı

Gökçe Pınar, AC Akredite Koç Süpervizörü, AC İletişim Başkanı

Format 120 dakika interaktif canlı webinar

(Webinar doküman ve kaynakları sadece AC üyeleri ile paylaşılacaktır.)
Tarih & Saat 15 Ekim 2019 –19:30 – 21:30 IST
Fiyat:

AC üyeleri için: £20

Üye olmayanlar için: £30


Hala AC üyesi değil misiniz? Sizi Öğrenci Üyeliği’ne (student membership) davet ediyoruz. Üyelik bedeli olarak sadece 20 pound ödeyerek, gerçekleştireceğimiz diğer Webinar ve AC etkinliklerine ücretsiz veya özel üye indirimi ile katılma şansınız olacak. Üyelik işlemleri için tıklayın.


İçerik

Association for Coaching’in (AC), takım koçluğunuza “sistem bakış açısı” getirmenizi sağlayacak “Sistemik Takım Koçluğu” webinar’ına davetlisiniz.


Sistemik takım koçluğu, “sistem düşüncesi” temeline dayanır ve kişilerin birlikte çalışma yaklaşımlarında önemli dönüşümler yaratır. Sistemik takım koçluğu, takımdaki bireylerin kendi gündemlerine bakmadan takımın toplamından oluşan varlık ile çalışır. Takımın ortak zekasını ve bireyin kollektif çalışma kapasitesini geliştirir.


“Kazanan takımlarda kötü ilişkiler göremeyiz. Kötü ilişkiler kaybeden takımlarda görülür. Eğer takımda iyi ilişkiler istiyorsanız onlara ilk olarak kazanmayı öğretin”. Alain Cardon

 

Bu Webinar’da:

 • Sistemik bakışın ne olduğunu,
 • Takım koçluğu uygulamalarında sistemik dil kalıplarını,
 • Takımlarla çalışırken bir sistemik koçluk modelini takıma nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

 

Webinar’a kimler katılmalı?

 • Kurumlarla çalışan ve çalışmak isteyen koçlar
 • İK profesyonelleri
 • Takım liderleri
 • Yöneticiler ve yönetici adayları
 • Yönetim danışmanları

 

 


Hazırlık & Kaynaklar:

Webinar’a gelirken düşüncelerinizi yansıtmaya, deneyim ve sorularınızı paylaşmaya hazır olun.

 


KONUŞMACI ÖZGEÇMİŞİ

Gökçe Pınar

1982 Ankara doğumlu olan Gökçe Pınar, İzmir´de büyüdü. Üniversite öğrenimini Ege Üniversitesi, Celal Bayar ve Anadolu Üniversitelerinde; İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji üzerine gördü. Üniversite öğrenimi sırasında uluslararası bir firma olan Henkel´de profesyonel iş hayatına adım attı ve sekiz yıl boyunca satınalma ve tedarik zinciri bölümlerinde uzmanlaştı. 


2011 yılında “ANKA KOÇLUK®” firmasını kurdu. Tamamlamış olduğu eğitimler arasında uluslararası onaylı Yaşam, Öğrenci, Takım, Yönetici Koçluğu, İleri Düzey Koçluk Becerileri, Koçlukta Yaratıcılık, Nlp Uzmanlık, Quantum, İletişim Becerileri, Beden Dili, Liderlik, Diksiyon, Eğitimcinin Eğitimi, Duygusal Özgürleşme Tekniği, Ekip Çalışması, Zaman Yönetimi, Transaksiyonel Analiz, Aile Danışmanlığı ve İçsel Liderlik programları vardır.


AC (Association for Coaching), EMCC Türkiye ve (ICF-international Coach Federation) Uluslararası Koçluk Federasyonu üyesidir. ICF'in MCC ünvanlı akredite koçu,AC’nin Türkiye İletişim Başkanı ve akredite süpervizörüdür. Koçluğun Türkiye’de yasal olarak meslek olma sürecine katkıda bulunmuş ve 2013 yılında meslek olarak kabul edilen koçluk mesleğinin ilk yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olan Anka Koçluk A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanıdır.


2.740 saat bireysel ve takım koçluğu seansı, 5.700 saat koç eğitmenliği deneyimi, koçluk alanında 480 saat mentorluk ve süpervizyon deneyimi bulunmaktadır. 14 yıldır evli ve bir kız çocuk annesidir.

 


Fiyat ve özel tekliflerimiz:

Fiyat

AC üyeleri için: £20
Üye olmayanlar için: £30

Hala AC üyesi değil misiniz? Sizi Öğrenci Üyeliği’ne (student membership) davet ediyoruz. Üyelik bedeli olarak sadece 20 pound ödeyerek, gerçekleştireceğimiz diğer Webinar ve AC etkinliklerine ücretsiz veya özel üye indirimi ile katılma şansınız olacak. Üyelik işlemleri için tıklayın.

Bu etkinliğe kayıt olarak: 

 • 120 dakikalık interaktif ve canlı koçluk webinarına;
 • Webinar doküman ve kaynaklarına (sadece AC üyeleri ile paylaşılacaktır);
 • Benzer hedef ve soruları paylaşan koçlarla bir araya geleceğiniz dijital koçluk network’üne 
  ulaşma şansınız olacak.

Sorularınız için AC Türkiye Koordinatörü Simla Altunbay’a turkeycoordinator@associationforcoaching.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 
 

Website Sponsors